Signalizacija
Signalizacija
 




GSM signalizacijų ir garsinių galite įsigyti visoje Lietuvoje Tel. 867587186

GSM signalizacijos namui, butui, automobiliui, garažui.

GSM signalizacijos yra kokybiškos ir patikimai veikia.

Surenkamos rankomis. Iš kokybiškų detalių. Todėl visoms GSM signalizacijoms suteikiama 4 metų garantija.


GSM signalizacija. Nr.1

01_1.jpg
Kaina 43 eurai. Papildomų makesčių nėra.

GSM modulis skambina į 1 numerį arba siunčia sms į 5 numerius.

GSM apsaugos sistemos pajungimo schema.

uk.g.JPG

GSM saugos sistema, kuri, suveikus automobilio ar namo signalizacijai, paskambins į Jūsų mobiliojo ryšio telefoną. Ši apsaugos sistema tinka automobolių ir namų bei patalpų saugojimui. GSM apsaugos sistemą į Jūsų automobilį ar namus gali sumontuoti ir mūsų specialistas. GSM saugos sistemą gali sumontuoti ir bet kuri firma montuojanti apsaugos sistemas . GSM saugos sistemą galite susimontuoti ir patys. Tai labai paprasta: reikia prijungti tik 2 laidus. Šios patalpų ir automobilių saugos sistemos tinkamos prijungti prie patalpų ir automobilių signalizacijos. GSM saugos sistemai suteikiama 4 metų garantija.
Veikia esant temperatūrai nuo +80C iki -35C

--------------------------------------------------------------------------------------------

GSM signalizacija namui, butui, automobiliui, garažui, kitoms patalpoms. Nr.2

Apsaugos sistemos kaina su baterija ir mikrafonu 57 eurai. Papildomų mokesčių nėra.
Tel. 867587186

GSM modulis skambina į 1 numerį arba siunčia sms į 5 numerius.
GSM apsaugos sistemos pajungimo prie signalizacijos schema.

untitled_1.JPG

GSM saugos sistema - tai sistema, kuri, suveikus automobilio ar namų signalizacijai, paskambins į Jūsų mobiliojo ryšio telefoną ir Jūs galėsite atsiliepti ir paklausyti kas tuo metu vyksta automobilyje ar namuose, taip pat galėsite savo mobiliojo ryšio telefono ekrane matyti, kur tuo metu yra Jūsų automobilis.
Ši apsaugos sistema turi vidinį akumuliatorių, kuris dingus elektrai veikia iki 200 val.
Ši apsaugos sistema esant užimtam Jūsų telefonui skambins tol kol prisiskambins ir Jūs atsiliepsite.
Ši apsaugos sistema tinka ir namų bei patalpų saugojimui.
GSM apsaugos sistemą į Jūsų automobilį ar namus gali sumontuoti ir mūsų specialistas.
GSM apsaugos sistemą gali sumontuoti ir bet kuri firma montuojanti apsaugos sistemas.
GSM apsaugos sistemą galite susimontuoti ir patys.Tai labai paprasta: reikia prijungti 4 laidus.
Šios patalpų ir automobilių saugos sistemos tinkamos prijungti prie bet kokios patalpų ir automobilių signalizacijos.
GSM saugos sistemai suteikiama 4 metų garantija.

Esant įjungtai automobilio signalizacijai, ši saugos sistema automatiškai paskambins į Jūsų mobiliojo ryšio telefoną, jeigu:

  • atidarys automobilio duris, variklio dangtį ar bagažinę, jei kauks signalizacija,
  • į Jūsų automobilį atsitrenks kitas automobilis, jei kauks signalizacija,
  • bandant nutempti automobilį, jei kauks signalizacija,
  • išdaužus automobilio stiklą, jei kauks signalizacija.
  • Veikia +60C -35C

------------------------------------------------------------------------------------------

GSM apsaugos sistema namams,butams,garžams su judesio davikliu. Nr.3

NAJ.JPG
Apsaugos sistema su laidiniu judesio davikliu kaina 72 eurai.
Tel. 867587186

Šios patalpų saugos sistemos tinka namui, butui,sodo nameliui, garažui, parduotuvei, sandėliui ir kitoms patalpoms saugoti.
GSM saugos sistema su maitinimo blokeliu, įjungimo - išjungimo mygtuku, judesio davikliu ir vidiniu akumuliatoriumi, kuris dingus elektrai veikia iki 170 valandų.
Šią GSM saugos sistemą su judesio davikliu galima montuoti ir patalpoje, kurioje būna daugiau žmonių. Esant įjungtam mygtukui prieš užeidamas į patalpą savas žmogus turi paskambinti į šią sistemą, užeiti į patalpą ir išjungti mygtuką. Sistema neatsiliepia. Todėl skambutis nieko nekainuoja. Tuo atveju saugos sistema neskambins į Jūsų telefoną, o išeidamas iš patalpos paskutinis žmogus gali įjungti mygtuką ir per 20 sekundžių išeiti iš patalpos. Esant įjungtam mygtukui ir į patalpą užėjus pašaliniam asmeniui, ši sistema per kelias sekundes paskambins į Jūsų telefoną ir galėsite atsiliepti ir paklausyti kas vyksta toje patalpoje. Šiai sistemai suteikiama 4 metų garantija.

Papildomai prie šios sistemos. Už 15 eurų. Galime prijungti galingą garsiakalbį. Tada suveikus, galėsite garsiai kažką pasakyti vagims ir juos išgasdinti.

Prie šių ir kitų mūsų GSM apsaugos sistemų ir signalizacijų yra profesionalūs judesio davikliai, kurie nereaguoja į mažus gyvūnus ir vabzdžius. Veikia +50C -35C

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Belaidė GSM signalizacija namams, butams, garažams su sirena laidiniais judesio davikliais, belaidžiais judesio, durų, langų ir dūmų davikliais ir belaide lauko sirena. Nr.4



Belaidės signalizacijos kainos.1 GSM centralė su srena ir judesio davikliu 101 euras. 2 Belaidis judesio daviklis 27 eurai, beterijos tarnauja apie 6 mėnėsius.(pakraunamas 36 eurai, krauti kas 6 mėnėsius,pakrovejas 3 eurai.) 3 Durų laidiniai magnetiniai kontaktai 5 eurai. 4 Belaidis judesio daviklis jungiamas i rozete be elektros veikia 24val kaina 26 eurai. 5 Laidinė lauko sirena autonomine 29 eurai. 6 Laidinis judesio daviklis kaina 13 eurų. 7 Belaidis durų ir langų daviklis 8 eurai. 8 Belaidis dūmų daviklis su vidine sirena kaina 24 eurai, baterija tarnauja apie matus. 9 Belaidė lauko sirena jungiama i rozete kaina 43 eurai.

Ši GSM signalizacija saugesnė ir efektyvesnė už kodinę signalizaciją, nes suveikia per 1 sekundę. Šios patalpų signalizacijos tinka namų, butų, sodo namelių, garažų, parduotuvių, sandėlių ir kitų patalpų saugojimui. GSM signalizacija su maitinimo blokeliu, įjungimo - išjungimo mygtuku, judesio davikliu, sirena ir vidiniu akumuliatoriumi, kuris dingus elektrai veikia iki 200 valandų. Šią GSM signalizaciją su judesio davikliu ir sirena galima montuoti ir patalpoje, kurioje būna daugiau žmonių. Esant įjungtam mygtukui, prieš užeidamas į patalpą savas žmogus turi paskambinti į šią sistemą, užeiti į patalpą ir išjungti mygtuką. Sistema neatsiliepia. Todėl skambutis nieko nekainuoja. Tuo atveju nekauks sirena ir neskambins į Jūsų telefoną. O išeidamas iš patalpos paskutinis žmogus gali įjungti mygtuką ir per 25 sekundes išeiti iš patalpos. Esant įjungtam mygtukui ir į patalpą užėjus pašaliniam asmeniui, iškart pradės kaukti sirena ir skambins į Jūsų telefoną. Galėsite atsiliepti ir paklausyti kas vyksta toje patalpoje.Ši signalizacija esant užimtam jūsų telefonui skambins tol, kol prisiskambins ir Jūs atsiliepsite. Šiai sitemai suteikiama 4 metų garantija.
+50C -35C

-----------------------------------------------------------------------------------------------

GSM signalizacija namui,butui,garažui,sodo nameliui su judesio davikliu ir sirena. Nr.5

hgd.JPG

GSM signalizacijos kaina 101 euras.
Tel. 867587186

Ši GSM signalizacija saugesnė ir efektyvesnė už kodinę signalizaciją, nes suveikia per 1 sekundę. Šios patalpų signalizacijos tinka namų, butų, sodo namelių, garažų, parduotuvių, sandėlių ir kitų patalpų saugojimui.
GSM signalizacija su maitinimo blokeliu, įjungimo - išjungimo mygtuku, judesio davikliu, sirena ir vidiniu akumuliatoriumi, kuris dingus elektrai veikia iki 200 valandų.
Šią GSM signalizaciją su judesio davikliu ir sirena galima montuoti ir patalpoje, kurioje būna daugiau žmonių. Esant įjungtam mygtukui, prieš užeidamas į patalpą savas žmogus turi paskambinti į šią sistemą, užeiti į patalpą ir išjungti mygtuką. Sistema neatsiliepia. Todėl skambutis nieko nekainuoja. Tuo atveju nekauks sirena ir neskambins į Jūsų telefoną. O išeidamas iš patalpos paskutinis žmogus gali įjungti mygtuką ir per 25 sekundes išeiti iš patalpos. Esant įjungtam mygtukui ir į patalpą užėjus pašaliniam asmeniui, iškart pradės kaukti sirena ir skambins į Jūsų telefoną. Galėsite atsiliepti ir paklausyti kas vyksta toje patalpoje. Ši signalizacija esant užimtam jūsų telefonui skambins tol, kol prisiskambins ir Jūs atsiliepsite. Papildomai galima prijungti durų kontaktus. Šiai sistemai suteikiama 4 metų garantija.
Šią signalizacija yra galimybė jungti prie saugos tarnybos.

+50C -35C
-------------------------------------------------------------------------------------------

GSM signalizacija su laidiniais judesio davikliais, laidiniais priešgaisriniais dūmų davikliais ir laidine autonomine lauko sirena. Nr.6

7na.JPG

GSM signalizacijos kaina 86 eurai, plius už kiekvieną daviklį po 13 eurų. Už kiekvieną priešgaisrinį dūmų daviklį - 14 eurų. Už autonomine lauko sireną - 29 eurai. UŽ magnetini durų kontaktą 5 eurai.
Tel. 867587186

GSM signalizacija namams, butui, patalpoms apsaugoti.
Prie šios patalpų signalizacijos galima jungti iki 15 judesio daviklių.
Suveikus judesio davikliui, po vienos sekundės pradės kaukti sirena ir iš karto skambins į jūsų telefoną.
Prie šitos ir kitų mūsų gsm signalizacijų nuotoliniai ir stacionarūs judesio davikliai yra profesionalūs.
Šią namų signalizaciją į Jūsų namus ar kitas patalpas gali sumontuoti ir mūsų specialistas. Montavimo darbų kaina nuo - 43 eurų.
Šią apsaugos sistemą gali sumontuoti patalpų signalizacijos meistras arba galite susimontuoti ir patys. Šiai sistemai suteikiama 4 metų garantija.

 Šią signalizacija yra galimybė jungti prie saugos tarnybos.

+50C -35C
---------------------------------------------------------------------------------

Sistema perduodanti vaizdą ir garsą, vaizdo skambučiu ar internetu į mobilų telefoną. Nuotolinė ir belaidė GSM 3G 4G ar Wifi vaizdo kamera.


-35C +50C

Vaizdo ir garso perdavimo į mobilų telefoną sistema. Suveikus signalizacijai ar bet kada paskambinus į šią sistemą. Ši sistema automatiškai į jūsų mobilų telefoną perduos vaizdą ir garsą ar MMS nuotrauką. Dingus elektrai veikia iki 150 valandų. Galima nustatyti, kad kamerai užfiksavus judesį. Iškarto atsiųstu pranešimą į jūsų išmanuji telefoną. Papildomai galime prikomplektuti ir naktini apšvietimą.

Sistemos kaina nuo 87 eurai.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Belaidė GSM signalizacija namams, butams, garažams su sirena laidiniais judesio davikliais, belaidžiais judesio ir dūmų davikliais ir belaide lauko sirena. Nr.7

Belaidės GSM signalizacijos kainos. 1 GSM centralė su srena ir judesio davikliu 101 euras. 2 Belaidis judesio daviklis 27 eurai, beterijos tarnauja apie 4 mėnėsius.(pakraunamas 36 eurai, krauti kas 6 mėnėsius,pakrovejas 3 eurai. 10litų) 3 Laidiniai durų magnetiniai kontaktai 5 eurai. 20 litų. 4 Belaidis judesio daviklis jungiamas i rozete be elektros veikia 24val kaina 26 eurai. 5 Laidinė lauko sirena autonomine 29 eurai. 6 Laidinis judesio daviklis kaina 13 eurų. 8 eurai. 7 Belaidis durų ir langų daviklis 8 eurai. 8 Belaidis dūmų daviklis su vidine sirena kaina 24 eurai, baterija tarnauja apie matus. 9 Belaidė lauko sirena jungiama i rozete kaina 43 eurai.
-----------------------------------------------------------------------------------------

GSM saugos sistema su magnetiniu durų kontaktu. Nr.8

aa_018.png

Apsaugos sistemos kaina 66 eurai. Papildomų mokesčių nėra.
Tel. 867587186

Ši apsaugos sistema tinka butų, garažų ir kitų patalpų saugojimui.
GSM saugos sistema su maitinimo blokeliu, įjungimo-išjungimo mygtuku ir vidiniu akumuliatoriumi, kuris dingus elektrai veikia iki 200 valandų.
Esant įjungtam mygtukui ir atidarius duris, ši saugos sistema per kelias sekundes paskambins į Jūsų telefoną. Galėsite atsiliepti ir paklausyti kas vyksta patalpoje. Šiai sistemai suteikiama 4 metų garantija.

+60C -35C
------------------------------------------------------------------

GSM signalizacija su laidiniu judesio davikliu, magnetiniu durų kontaktu, kodinio atjungimo klaviatūra ir garsia sirena. Nr.9

nauj gsm kod_1.JPG

GSM signalizacijos kaina 127 eurai.

Prie šios GSM signalizacijos galima jungti iki 15 jdesio daviklių.
Galima jungti ir lauko sireną. Šiai sistemai suteikiama 4 metų garantija.
Jai pageidaujat yra galimybė jungti ir prie saugos tarnybos apsaugai.

+50C -35C
-----------------------------------------------------------------------------------

Belaidė GSM signalizacija su klaviatūra namams, butams, garažams, namams su sirena, belaidžiais judesio durų, langų ir dūmų davikliais ir belaide lauko sirena. Nr.10



Kainos. 1 GSM centralė su sirena ir klaviatūra 115 eurų. 2 Belaidis judesio daviklis 27 eurai, beterijos tarnauja apie 4 mėnėsius.(pakraunamas 36 eurai, krauti kas 6 mėnėsius,pakrovejas 3 eurai.) 3 Durų magnetiniai kontaktai 5 eurai. 4 Belaidis judesio daviklis jungiamas i rozete be elektros veikia 24val kaina 26 eurai. 5 Laidinė lauko sirena autonomine 29 eurai. 6 Laidinis judesio daviklis kaina 13 eurų. 7 Belaidis durų ir langų daviklis 8 eurai. 8 Dūmų daviklis su vidine sirena kaina 24 eurai, baterija tarnauja apie matus. 9 Belaidė lauko sirena jungiama i rozete kaina 43 eurai.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

GSM sistema, pranešanti apie elektros dingimą Nr.11

el.JPG

Dingus elektrai sistema paskambins į jūsų telefoną.

Sistemos pranešančios apie elektros dingima kaina 60 eurų.

Ši GSM sistema tinka ,kad ispėtu apie katilo siurblių atsijungima ar kitų prietaisu. 

Šiai sistemai suteikiama 4 metų garantija.

------------------------------------------------------------------------------------

GSM sistema pranesanti temperatūrai pakilus ar nukritus nuo nustatytos normos tai pat gali pranešti apie oro slėgio kritima ar pakylima ir apie vandens lygio pakylima ar kritima Nr.12


GSM sistema pranešanti apie temperatūros pakilima ar nukritima iki nustatytos normos. Šiai sistemai suteikiama 4 metų garantija.

Kaina nuo 72 eurai.

-----------------------------------------------------------------

Montuojame automobilių ir namų signalizacijas.

Namų, garažų ir kitų patalpų signalizacijų montavimas. Kaina nuo 110 eurų.
Trečio lygio automobilio signalizacijos su montavimas su įranga 81 euro.
Antro lygio automobilio signalizacijos montavimas su įranga 231 euras.
Rašome pažymas draudimo bendrovėms.

Miestas: Visi miestai, Vilniaus mieste,Vilnius,Vilniuje,Vilniaus.raj,Vilniaus apsk,Kauno mieste,Kaunas,Kaune,Kauno.raj,Kauno apsk, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Akmenė, Alytus, Anykščiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Ignalina, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kretinga, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Neringa, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Šakiai, Šalčininkai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Skuodas, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Trakai, Ukmergė, Utena, Varėna, Vilkaviškis, Visaginas, Zarasai, Kitas miestas


Copyright © 2009 gsmsecuritysystem.com adm zone.