Saugos sistemos
Saugos sistemos
 

GSM signalizacijų ir garsinių galite įsigyti visoje Lietuvoje
Tel. 867587186

GSM signalizacijos namui, butui, automobiliui, garažui.

GSM signalizacijos yra kokybiškos ir patikimai veikia.
Visoms GSM signalizacijoms suteikiama 2 metų garantija.

GSM signalizacija Nr.1

01_1.jpg
Kaina 150 Lt. Papildomų makesčių nėra.

GSM modulis skambina į 1 numerį arba siunčia sms į 5 numerius.

GSM apsaugos sistemos pajungimo schema.

uk.g.JPG

GSM saugos sistema, kuri, suveikus automobilio ar namo signalizacijai, paskambins į Jūsų mobiliojo ryšio telefoną. Ši apsaugos sistema tinka automobolių ir namų bei patalpų saugojimui. GSM apsaugos sistemą į Jūsų automobilį ar namus gali sumontuoti ir mūsų specialistas. GSM saugos sistemą gali sumontuoti ir bet kuri firma montuojanti apsaugos sistemas . GSM saugos sistemą galite susimontuoti ir patys. Tai labai paprasta: reikia prijungti tik 2 laidus. Šios patalpų ir automobilių saugos sistemos tinkamos prijungti prie patalpų ir automobilių signalizacijos. GSM saugos sistemai suteikiama 2 metų garantija.
Veikia esant temperatūrai nuo +80C iki -30C

--------------------------------------------------------------------------------------------

GSM signalizacija namui, butui, automobiliui, garažui, kitoms patalpoms.Nr.2
GSM vldiklis automatiniu garažo ar kiemo vartų.

Apsaugos sistemos kaina su baterija ir mikrafonu 200 Lt. Papildomų mokesčių nėra.
Apsaugos sistemos kaina be baterijos su mirafonu 180 LT. Papildomų mokesčių nėra.
GSM valdiklio garažo ar kiemo vartams kaina 240 Lt.

GSM modulis skambina į 1 numerį arba siunčia sms į 5 numerius.
GSM apsaugos sistemos pajungimo prie signalizacijos schema.

untitled_1.JPG

GSM saugos sistema - tai sistema, kuri, suveikus automobilio ar namų signalizacijai, paskambins į Jūsų mobiliojo ryšio telefoną ir Jūs galėsite atsiliepti ir paklausyti kas tuo metu vyksta automobilyje ar namuose, taip pat galėsite savo mobiliojo ryšio telefono ekrane matyti, kur tuo metu yra Jūsų automobilis.
Ši apsaugos sistema turi vidinį akumuliatorių, kuris dingus elektrai veikia iki 200 val.
Ši apsaugos sistema esant užimtam Jūsų telefonui skambins tol kol prisiskambins ir Jūs atsiliepsite.
Ši apsaugos sistema tinka ir namų bei patalpų saugojimui.
GSM apsaugos sistemą į Jūsų automobilį ar namus gali sumontuoti ir mūsų specialistas.
GSM apsaugos sistemą gali sumontuoti ir bet kuri firma montuojanti apsaugos sistemas.
GSM apsaugos sistemą galite susimontuoti ir patys.Tai labai paprasta: reikia prijungti 4 laidus.
Šios patalpų ir automobilių saugos sistemos tinkamos prijungti prie bet kokios patalpų ir automobilių signalizacijos.
GSM saugos sistemai suteikiama 2 metų garantija.

Esant įjungtai automobilio signalizacijai, ši saugos sistema automatiškai paskambins į Jūsų mobiliojo ryšio telefoną, jeigu:

  • atidarys automobilio duris, variklio dangtį ar bagažinę, jei kauks signalizacija,
  • į Jūsų automobilį atsitrenks kitas automobilis, jei kauks signalizacija,
  • bandant nutempti automobilį, jei kauks signalizacija,
  • išdaužus automobilio stiklą, jei kauks signalizacija.
  • Veikia +60C -35C

------------------------------------------------------------------------------------------

GSM apsaugos sistema namams,butams,garžams su judesio davikliu.Nr.3

02_1.jpg
Apsaugos sistemos kaina 240 litų.

NAJ.JPG
Apsaugos sistema su laidiniu judesio davikliu kaina 250 litų.

Šios patalpų saugos sistemos tinka namui, butui,sodo nameliui, garažui, parduotuvei, sandėliui ir kitoms patalpoms saugoti.
GSM saugos sistema su maitinimo blokeliu, įjungimo - išjungimo mygtuku, judesio davikliu ir vidiniu akumuliatoriumi, kuris dingus elektrai veikia iki 24 valandų.
Šią GSM saugos sistemą su judesio davikliu galima montuoti ir patalpoje, kurioje būna daugiau žmonių. Esant įjungtam mygtukui prieš užeidamas į patalpą savas žmogus turi paskambinti į šią sistemą, užeiti į patalpą ir išjungti mygtuką. Tuo atveju saugos sistema neskambins į Jūsų telefoną, o išeidamas iš patalpos paskutinis žmogus gali įjungti mygtuką ir per 20 sekundžių išeiti iš patalpos. Esant įjungtam mygtukui ir į patalpą užėjus pašaliniam asmeniui, ši sistema per kelias sekundes paskambins į Jūsų telefoną ir galėsite atsiliepti ir paklausyti kas vyksta toje patalpoje. Taip pat galėsite ką nors pasakyti užėjusiam asmeniui. Ši saugos sistema turi garsiakalbį.
Prie šių ir kitų mūsų GSM apsaugos sistemų ir signalizacijų yra profesionalūs judesio davikliai, kurie nereaguoja į mažus gyvūnus ir vabzdžius.

Veikia +50C -35C
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Belaidė GSM signalizacija namams, butams, garažams su sirena laidiniais judesio davikliais, belaidžiais judesio, durų, langų ir dūmų davikliais ir belaide lauko sirena.Nr.4

300.JPG
Kaina 300 litų.

300n.JPG

Belaidės signalizacijos kainos.1 GSM centralė su srena ir judesio davikliu 300 litų. 2 Belaidis judesio daviklis 95 litai, beterijos tarnauja apie 4 mėnėsius.(pakraunamas 125 litai, krauti kas 6 mėnėsius,pakrovejas 10litų) 3 Durų laidiniai magnetiniai kontaktai 15 litų. 4 Belaidis judesio daviklis jungiamas i rozete be elektros veikia 24val kaina 90 litų. 5 Laidinė lauko sirena autonomine 100 litų. 6 Laidinis judesio daviklis kaina 45 litai. 7 Belaidis durų ir langų daviklis 30 litų. 8 Dūmų daviklis su vidine sirena kaina 85 litai, baterija tarnauja apie matus. 9 Belaidė lauko sirena jungiama i rozete kaina 150 litų.

Ši GSM signalizacija saugesnė ir efektyvesnė už kodinę signalizaciją, nes suveikia per 1 sekundę. Šios patalpų signalizacijos tinka namų, butų, sodo namelių, garažų, parduotuvių, sandėlių ir kitų patalpų saugojimui. GSM signalizacija su maitinimo blokeliu, įjungimo - išjungimo mygtuku, judesio davikliu, sirena ir vidiniu akumuliatoriumi, kuris dingus elektrai veikia nuo 12 ik 100 valandų. Šią GSM signalizaciją su judesio davikliu ir sirena galima montuoti ir patalpoje, kurioje būna daugiau žmonių. Esant įjungtam mygtukui, prieš užeidamas į patalpą savas žmogus turi paskambinti į šią sistemą, užeiti į patalpą ir išjungti mygtuką. Tuo atveju nekauks sirena ir neskambins į Jūsų telefoną. O išeidamas iš patalpos paskutinis žmogus gali įjungti mygtuką ir per 25 sekundes išeiti iš patalpos. Esant įjungtam mygtukui ir į patalpą užėjus pašaliniam asmeniui, iškart pradės kaukti sirena ir skambins į Jūsų telefoną. Galėsite atsiliepti ir paklausyti kas vyksta toje patalpoje.Ši signalizacija esant užimtam jūsų telefonui skambins tol, kol prisiskambins ir Jūs atsiliepsite.
+50C -35C

-----------------------------------------------------------------------------------------------

GSM signalizacija namui,butui,garažui,sodo nameliui su judesio davikliu ir sirena.Nr.5

GSM signalizacijos kaina 340 Lt.

hgd.JPG

GSM signalizacijos kaina 350 Litų.

Ši GSM signalizacija saugesnė ir efektyvesnė už kodinę signalizaciją, nes suveikia per 1 sekundę. Šios patalpų signalizacijos tinka namų, butų, sodo namelių, garažų, parduotuvių, sandėlių ir kitų patalpų saugojimui.
GSM signalizacija su maitinimo blokeliu, įjungimo - išjungimo mygtuku, judesio davikliu, sirena ir vidiniu akumuliatoriumi, kuris dingus elektrai veikia iki 100 valandų.
Šią GSM signalizaciją su judesio davikliu ir sirena galima montuoti ir patalpoje, kurioje būna daugiau žmonių. Esant įjungtam mygtukui, prieš užeidamas į patalpą savas žmogus turi paskambinti į šią sistemą, užeiti į patalpą ir išjungti mygtuką. Tuo atveju nekauks sirena ir neskambins į Jūsų telefoną. O išeidamas iš patalpos paskutinis žmogus gali įjungti mygtuką ir per 25 sekundes išeiti iš patalpos. Esant įjungtam mygtukui ir į patalpą užėjus pašaliniam asmeniui, iškart pradės kaukti sirena ir skambins į Jūsų telefoną. Galėsite atsiliepti ir paklausyti kas vyksta toje patalpoje.Ši signalizacija esant užimtam jūsų telefonui skambins tol, kol prisiskambins ir Jūs atsiliepsite. Papildomai galima prijungti durų kontaktus.
Šią signalizacija yra galimybė jungti prie saugos tarnybos.

+50C -35C
-------------------------------------------------------------------------------------------

GSM signalizacija su sirena.Nr.5 Įmontuota seifo viduje.

seif.JPG

GSM signalizacijos kartu su seifu kaina 450 litų.

----------------------------------------------------------------------------------------

GSM signalizacija su laidiniais judesio davikliais, laidiniais priešgaisriniais dūmų davikliais ir laidine autonomine lauko sirena.Nr.6

7na.JPG

GSM signalizacijos kaina 300 Lt plius už kiekvieną daviklį po 45 Lt. Už kiekvieną priešgaisrinį dūmų daviklį - 50 Lt. Už autonomine lauko sireną - 100 Lt. UŽ magnetini durų kontaktą 20 Lt.

GSM signalizacija namams, butui, patalpoms apsaugoti.
Prie šios patalpų signalizacijos galima jungti iki 15 judesio daviklių.
Suveikus judesio davikliui, po vienos sekundės pradės kaukti sirena ir iš karto skambins į jūsų telefoną.
Prie šitos ir katų mūsų gsm signalizacijų nuotoliniai ir stacionarūs judesio davikliai yra profesionalūs.
Šią namų signalizaciją į Jūsų namus ar kitas patalpas gali sumontuoti ir mūsų specialistas. Montavimo darbų kaina nuo - 150 litų.
Šią apsaugos sistemą gali sumontuoti patalpų signalizacijos meistras arba galite susimontuoti ir patys.
Šią signalizacija yra galimybė jungti prie betkurios saugos tarnybos.

+50C -35C
---------------------------------------------------------------------------------

Sistema perduodanti vaizdą ir garsą, vaizdo skambučiu ar nuotrauką MMS žinute į mobilų telefoną. Nuotolinė ir belaidė GSM 3G vaizdo kamera.

el_2.JPG
-35C +50C

Vaizdo ir garso ar MMS nuotraukos perdavimo į mobilų telefoną sistema. Suveikus signalizacijai ar bet kada paskambinus į šią sistemą. Ši sistema automatiškai į jūsų mobilų telefoną perduos vaizdą ir garsą ar MMS nuotrauką. Dingus elektrai veikia iki 150 valandų.

Sistemos kaina nuo 300 litų.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Belaidė GSM signalizacija namams, butams, garažams su sirena laidiniais judesio davikliais, belaidžiais judesio ir dūmų davikliais ir belaide lauko sirena.Nr.7
au_1.JPG

Belaidės GSM signalizacijos kainos. 1 GSM centralė su srena ir judesio davikliu 350 litų. 2 Belaidis judesio daviklis 95 litai, beterijos tarnauja apie 4 mėnėsius.(pakraunamas 125 litai, krauti kas 6 mėnėsius,pakrovejas 10litų) 3 Laidiniai durų magnetiniai kontaktai 15 litų. 4 Belaidis judesio daviklis jungiamas i rozete be elektros veikia 24val kaina 90 litų. 5 Laidinė lauko sirena autonomine 100 litų. 6 Laidinis judesio daviklis kaina 45 litai. 7 Belaidis durų ir langų daviklis 30 litų. 8 Dūmų daviklis su vidine sirena kaina 85 litai, baterija tarnauja apie matus. 9 Belaidė lauko sirena jungiama i rozete kaina 150 litų.
-----------------------------------------------------------------------------------------

GSM saugos sistema su magnetiniu durų kontaktu.Nr.8

aa_018.png

Apsaugos sistemos kaina 230 Lt. Papildomų mokesčių nėra.

Ši apsaugos sistema tinka butų, garažų ir kitų patalpų saugojimui.
GSM saugos sistema su maitinimo blokeliu, įjungimo-išjungimo mygtuku ir vidiniu akumuliatoriumi, kuris dingus elektrai veikia iki 200 valandų.
Esant įjungtam mygtukui ir atidarius duris, ši saugos sistema per kelias sekundes paskambins į Jūsų telefoną. Galėsite atsiliepti ir paklausyti kas vyksta patalpoje.

+60C -35C
------------------------------------------------------------------

GSM signalizacija su laidiniu judesio davikliu, magnetiniu durų kontaktu, kodinio atjungimo klaviatūra ir garsia sirena.Nr.9

nauj gsm kod_1.JPG

GSM signalizacijos kaina 440 Litų.

Prie šios GSM signalizacijos galima jungti iki 15 judesio daviklių.
Galima jungti ir lauko sireną.
Jai pageidaujat yra galimybė jungti ir prie betkorios saugos tarnybos apsaugai.

+50C -35C
-----------------------------------------------------------------------------------

Belaidė GSM signalizacija su klaviatūra namams, butams, garažams, namams su sirena, belaidžiais judesio durų, langų ir dūmų davikliais ir belaide lauko sirena.Nr.10

kl.JPG

Kainos. 1 GSM centralė su sirena ir klaviatūra 400 litų. 2 Belaidis judesio daviklis 95 litai, beterijos tarnauja apie 4 mėnėsius.(pakraunamas 125 litai, krauti kas 6 mėnėsius,pakrovejas 10litų) 3 Durų magnetiniai kontaktai 15 litų. 4 Belaidis judesio daviklis jungiamas i rozete be elektros veikia 24val kaina 90 litų. 5 Laidinė lauko sirena autonomine 100 litų. 6 Laidinis judesio daviklis kaina 45 litai. 7 Belaidis durų ir langų daviklis 30 litų. 8 Dūmų daviklis su vidine sirena kaina 85 litai, baterija tarnauja apie matus. 9 Belaidė lauko sirena jungiama i rozete kaina 150 litų.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

GSM sistema, pranešanti apie elektros dingimą Nr.11

el.JPG

Dingus elektrai sistema paskambins į jūsų telefoną.

Sistemos pranešančios apie elektros dingima kaina 210 Litų.

Ši GSM sistema tinka ,kad ispėtu apie katilo siurblių atsijungima ar kitų prietaisu.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Belaidė GSM signalizacija su baterijomis belaidžiais judesio davikliais su baterijomis ir belaižiais su baterijomis durų ir langų mgnetiniais kontaktais su vidinėmis sirenomis.Nr.12

ba_da.JPG
Belaidės signalizacijos su baterijomis ir 2 pulteliais kaina 60 litų.
Belaidžio judesio daviklio su baterijomis kaina 70 litų.
Belaidžio durų ir langų daviklio kaina 30 litų.
GSM modulio kaina 200 litų.

Šita balaide GSM signalizacuja labai paprasta montuoti reikia tik prisukti judesio daviklius ir prilibdyti magnetinius kontaktus. Esant įjungtai signalizacijai ir užejus pašaliniam asmeniui pradės kaukti sirena ir skambins į jūsų telefoną tada galėsite atsiliepti ir girdėsite kas vyksta toje patalpoje.
------------------------------------------------------------------------------------

GSM sistema pranesanti temperatūrai pakilus ar nukritus nuo nustatytos normos tai pat gali pranešti apie oro slėgio kritima ar pakylima ir apie vandens lygio pakylima ar kritima Nr.13

termometras_gsm.JPG

GSM sistema pranešanti apie temperatūros pakilima ar nukritima iki nustatytos normos.
Kaina nuo 250 Litų

---------------------------------------------------------------------------------
Gsm ir 3G Vartų ir durų skambučiai. Perduoda vaizdą ir pokalbių galimybę į jūsų telefoną.

el.JPG
Kaina nuo 200 litų.
___________________________________________________

Montuojame automobilių ir namų signalizacijas.

Namų, garažų ir kitų patalpų signalizacijų montavimas kaina nuo 380 Litų.
Trečio lygio automobilio signalizacijos su montavimas su įranga 280 Lt.
Antro lygio automobilio signalizacijos montavimas su įranga 800 Lt.
Rašome pažymas draudimo bendrovėms.

Miestas: Visi miestai, Vilniaus mieste,Vilnius,Vilniuje,Vilniaus.raj,Vilniaus apsk,Kauno mieste,Kaunas,Kaune,Kauno.raj,Kauno apsk, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Akmenė, Alytus, Anykščiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Ignalina, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kretinga, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Neringa, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Šakiai, Šalčininkai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Skuodas, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Trakai, Ukmergė, Utena, Varėna, Vilkaviškis, Visaginas, Zarasai, Kitas miestas


Copyright © 2009 gsmsecuritysystem.com adm zone.